Pýtaš sa kto som?

 

Volám sa Lucia. Písanie patrí k jednej z mojich najväčších vášní, čo bolo koniec-koncov aj jedným z hnacích motorov pre založenie tohto WEB/ BLOGU. No a potom moja neutíchajúca TÚŽBA TVORIŤ.

 

Do more of what makes you HAPPY

 

Vždy som chcela robiť to, čo ma baví a napĺňa.  A tak som sa rozhodla spojiť PRÍJEMNÉ s UŽITOČNÝM – moju slabosť prepísanie s vášnou pre dizajn, DIY, maľbu, módu, varenie (a ešte oveľa viac). No a keďže som fanúšikom „WIN-WIN“ stratégie, zároveň sa s tebou a inými podeliť o kopec nových nápadov, tipov, návodov a inšpirácií z oblasti interiérového a dekoratívneho dizajnu/home-dekoru, beauty, umenia či varenia. No prosto ti naservírujem pravú „taliansku minestrone“.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - about me

 

No a teda kto som?

Vlastne paradoxne celkom nedostupný človek. Častokrát neviem, čo chcem. Takmer vždy však viem, čo nechcem. Mám vždy veľmi vysoké očakávania. Som nekonečná PERFEKCIONISTKA. Som úprimná, niekedy až príliš. Keď raz niečo začnem, musím to dotiahnuť DO KONCA. Som relatívne náročná. Obťažuje ma NEGATIVIZMUS. Vo všetkom, čo robím, musím mať systém. Mám slabosť pre poriadok a čistotu + veľký zmysel pre detail a sebadisciplínu.

 

Mojou najväčšou vášňou je umenie. Milujem kultúru a predovšetkým HUDBU. Bez nej si svoj život neviem predstaviť. Počúvam drum & bass a nikdy neprestanem. Rada chodím na párty a stále budem (kým kríže dovolia). V mojom hitparádovom rebríčku sa na prvej priečke už roky drží Björk. Milujem sledovať FILMY. Moje obľúbené žánre sú horory a „mystery movies“. Ešte ako študentka, ďaleko predtým, ako vypukol celý ten „cinema-boom“, som najradšej chodila do filmového klubu. Odvtedy sú pre mňa Monty Python, Pedro Almodovar či David Lynch úplne TOP OF THE TOPS. Seriály? O áno! Frasier kedykoľvek.

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - about me

Som absolútne závislá na kokose. Pre istotu ešte raz: na KOKOSE. 😀 Milujem vôňu kávy a čerstvo pokosenej trávy. Mojím obľúbeným ročným obdobím je jar. Nie som dobrá (auto)vodička. Neviem oddychovať. Mám v hlave vždy 1000 myšlienok a nepoznám stand by modus. Aj preto sa často budím s pocitom, ako by ma prešla transsibírska magistrála. Milujem vyrábať veci, maľovať a tvoriť.

 

Som beznádejná „tvorkyňa“. Najskôr ma nájdeš niekde v Bauhause hľadať inšpirácie pre nové DIY projekty alebo v kvetinárstve obzerať sa po dajakej „kvecine“, čo by „pasovala“ do mojej zelenej džungle. Dizajn? Beauty? Fashion trendy? Toto všetko absorbujem ako vata. Rovnako dobre mi to ide aj s absorbovaním informácií. Milujem dobré jedlo a víno. Nikdy sa ma nemusíš pýtať či si dám pohárik PROSECCA. Považuj za vybavené.


 

Ešte nejaké otázky? Potom si prečítaj a moje FAQ. Možno som ti na ňu už práve odpovedala. Viac si o mne môžeš prečítať aj TU.

No a čo si myslím o blogoch? To si môžeš pozrieť v príjemnom rozhovore s lenka_says.

 

yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - about me