Vitaj na mojom blogu

Teší ma, že sa zaujímaš

Predtým ako ti TU a TU o sebe vyrozprávam celý príbeh, dovoľ mi podstrčiť ti moju digitálnu vizitku:

MENO: Lucia

PREZÝVKA: Lucy. Lus

DÁTUM NARODENIA: 29. 01.

AKTUÁLNE BYDLISKO: Viedeň

NÁRODNOSŤ: čisto slovenská

ŠTÚDIUM: filozofia- germanistika

JAZYKY: slovenčina, čeština, nemčina, angličtina

ZNAMENIE: Vodnár, (v čínskom horoskope Pes)

FARBA OČÍ: šedo-modrá

FARBA VLASOV: hnedý blond

Tento web/ blog som založila len nedávno a priznám sa, že všetky moje doterajšie predstavy o tom, čo znamená blogovať, sa rozplynuli ako ranná hmla. Vravela som si, veď to hádam nemôže byť až také zložité napísať pár riadkov čitateľných aj pre druhých. Ale za tým, čo sa na prvý pohľad zdá ako malina, sa skrýva poriadny kus driny. ALE! A to je na tom to najkrajšie…. Mňa to baví.

Podstatnú časť svojho voľného času investujem práve sem. Ak však práve nesedím za počítačom, som v práci alebo sa venujem ďalším svojim koníčkom. A áno, ale aj na tie sa dá nájť čas, ak sa chce.

Dokonca som vďaka blogovaniu prišla na niečo kuriózne. Odkedy sa viac venujem efektívnemu rozvrhovaniu svojho časového plánu, zistila som, že doteraz som vačšinu času prakticky premrhala. Vyspávanie po prebdenej noci, prepínanie programov v telke v snahe nájsť niečo, na čo sa dá aj pozerať, prázdne hodiny strávené “šmírovaním tých druhých” na facebooku. Čo robila Danka včera? Kde bola Petra tento rok na letnej dovolenke? ″Serioussly? Who cares?″ Toto je predsa môj život a väčšina MÔJHO času  by mala patriť MNE!?

Tento fakt mi značne ovplyvnil život. Napriek viacerým povinnostiam mám paradoxne viac času na moje koníčky a to, čo ma baví. A čomu sa najradšej venujem vo svojom voľnom čase? ↓

%

DIY

%

fitness

%

varenie

%

shopping

%

cestovanie

%

móda

%

maľovanie

%

beauty