Poznáš beauty boxy, ktoré vychádzajú každý mesiac? Tak dnešný článok by som chcela venovať práve im. Dôvod? Pretože ma bavia. A pretože sú nepochybne jedným z najobľúbenejších celosvetových trendov posledných rokov.

Na začiatku bola skepsa

Tak schválne, kúpila by si si tajomnú krabičku, o ktorej obsahu ani netušíš? Presne. Načo platiť za mačku vo vreci a produkty, ktoré možno vôbec nebudem potrebovať?

 

A potom prišli Vianoce

Pri bezhlavom predvianočnom surfovaní som objavila  MY LITTLE BOX  a bolo. Myšlienka balíčkového prekvapenia mi už zrazu neprišla taká od veci. Práve naopak, znela stále lákavejšie. Tak som napísala list Ježiškovi. Nesklamal. 24.-tého tam bola! Malá tajomná škatuľa plná prekvapení. A ako bonus predplatné na celý rok. Wheeeyyyy!!! PS: „Veď prečo si nespraviť Vianoce každý mesiac? Tvoj Ježiško.” Reku mocná message. PS nazad: „Milujem ťa.“ (Ježiško = môj boyfriend)

jamie street 319040 - Prečo milujem beauty boxy aj s mačkou vo vreci?

 

Čím ma zaujal?

… (myslím ten beauty boxík, nie frajer) -> Okrem TAJUPNOSTI a MOMENTU PREKVAPENIA, ktorý ti  neprebádaná krabička rozhodne ponúkne, je to jej RÔZNORODOSŤ a ORIGINALITA. Každý mesiac sa v nej nachádza:

 

KoZMeTIcKÝ produkt

LaJFSTAjLoVÝ doplnok

BeAUtY produkt

DIY/ HoME DeKoR artikel

MódNYdoplnok

+ PREKVAPENIE mesiaca

 

Keďže som ťažký DIY freak, žeriem módu a kozmetiky nemám nikdy dosť, KONCEPT zmiešať všetko dokopy a vložiť do pekného obalu, si ma úplne získal. Nový mesiac, nová téma, nový DIZAJN. A práve za ten dostáva tento box odo mňa bonusový bodík. Ladí „od hlavy až po päty“. Všetky doterajšie (už odhalené boxíky) si môžeš pozrieť aj TU. Sú úžasné, čo povieš? No a toto je MȎJ škatuľkový príbeh a dôvod, prečo som mu ostala verná dodnes. Zlá správa je: nedá sa objednať na Slovensko. Dobrá správa: rada možno práve TEBE jednu vyskladanú balíčkovú vzorku podarujem (viac info na konci článku!!!)

 

1 2 - Prečo milujem beauty boxy aj s mačkou vo vreci?Arty Box x Asos – Oktober 2017

 

Ale aby som tu nepísala len o boxe, ktorý sa na Slovensko ani nedá objednať, trošku som sa poobzerala po tých slovenských a celosvetových variantách a spravila výber tých, ktoré ma osobne najviac oslovili:

 

Balíčkománia alebo mojich TOP 6 krabičiek krásy

U-Box

DM Box

FAB5ive

Glossybox

Birchbox

Lookfantastic

rawpixel com 415585 - Prečo milujem beauty boxy aj s mačkou vo vreci?

 

Prečo  by si mala krabky krásy vyskúšať aj ty?

  • máš možnosť oprobovať produkty predtým, ako sa rozhodneš kúpiť celé balenie
  • spoznáš nové značky, o ktorých ani nevieš, že existujú alebo si ich prehliadla
  • vyskúšaš prípravky, ktoré by si si z rôznych dôvodov inak nekúpila (príliš drahé…atď…)
  • ale ten WOW moment “je úplne najvác”

 

Pokiaľ sa stále bojíš mačky vo vreci, nelám si hlavu, absolútne chápem. Samozrejme, nie všetko ti vždy hneď sadne. Balíčkové firmy zvyknú svojim odberateľkám posielať dotazníky, na základe ktorých potom zasielajú produkty, ktoré viac vyhovujú ich preferenciám. Ja dostávam dotazník každý mesiac (už 14 mesiacov, vždy po obdržaní aktuálneho boxu) a zakaždým si dám tú námahu ho aj vyplniť. Výsledkom je moja spokojnosť. Ver mi. Vedia, čo robia.

No a ak sa ti aj napriek tomu predsa len stane, že dostaneš produkt, ktorý nechceš, nepotrebuješ, nestráviš, neplač. Jednoducho ho “posharuj” s kamarátkami, daruj kamke k sviatku alebo vymeň na internete (na sociálnych sieťach).

rawpixel com 191157 - Prečo milujem beauty boxy aj s mačkou vo vreci?

Osobne považujem balíčkové prekvapenia za dokonalý marketingový ťah! Skvelá myšlienka so skvelým výsledkom. Dnes už nájdeš na trhu balíčky s rôznorodým obsahom, tak pre ženy ako aj pre pánov. Ja som si už napríklad vyskúšala taký chilli box alebo balíček so vzorkou svetových pív (oboje ako darček pre priateľa). Zakaždým to bola pecka!

 

Foto: Unsplash, Lucididit