Ahoj, som Lucia

kreatívny copywriter, redaktor a tvorca

Volám sa Lucia. Som nadšená a vytrvalá domáca kutilka. Rada tvorím, kuchtím a vyrábam. Na mojom blogu lucididit.com som spojila príjemné s užitočným – moju slabosť pre písanie s vášňou pre fotografiu a kreatívne vyžitie. Inšpirácia a nápady sa na mňa valia z každej strany a mne neostáva iné, ako sa o ne s vami podeliť.

 

 

Spolupráce s Lucididit:

 

  • Značky:
  • Ecco.sk,     Popradské.sk,     Bellarose.sk,    Kingirls.at,     Favi.sk,     Bloggersre.com,     Tileme.sk,     Tutoeko.sk,     Satyaty.sk,     Poppyapparel.com, XLpromotion.sk,     Wilio.sk,     Plantdesign.sk,     Budlabut.sk,    Leminimacaron.sk,   Zemito.sk,     Moringlyworld.sk,     Cellbes.sk,     Noa!, Treaclemoon.cz,     IMK Organics,     Remescar,     Batiste,     iWhite,     Blistex,     Desenio,     Mabets

 

  • Médiá:
  • Príspevky od Lucididit sa objavili v :     Hospodárske Noviny (online),     Čarovné Slovensko (print),     Exteriér Interér (print),     DomaDoma.sk (online),     Môj dom (online/ print),     Lepšie bývanie (print),     Zerowaste.sk (online),     COOP Jednota (print),     HOME.CZ (online/ print),     EMMA (print),     BYDLO.CZ (online),    NOIZZ.SK (online)

 

Ocenenia:

 

SUPERBLOGER 2019 – best lifestyle social media

super bloger banner pre web 1200x350logo 300x88 - cooperation

 

k

Článok na mojom blogu

V prípade, že sa naše zmýšľanie a záujmy snúbia, môžeme zvečniť výsledok našej práce na mojom blogu.

Článok na mieru pre vás

Zaujal vás môj prejav a myslíte si, že vaša téma mi môže byť blízka? Rada pre vás napíšem článok na mieru. Písaním sa živím už niekoľko rokov. Okrem blogu píšem články, robím copywriting aj linkbuilding. Moje články sa objavili v Hospodárkych novinách, časopise Exteriér Interiér, Čarovné Slovensko, Jadnota, na portáli Doma.Doma.sk..atď…

g

Barter

Máte niečo, čo by mohlo byť zaujímavé pre mňa a ja niečo, čo by mohlo byť prínosné pre vás? V tomto ideálnom prípade vašu ponuku rada prijmem.

 

Platená spolupráca

Ku každej zo spomínaných spoluprác pristupujem s najväčším možným nasadením, no vďaka tejto forme spolupráce sa moja tvorba posúva na úplne iný level. Jedinou podmienkou je, že musí byť v súlade s mojou filozofiou a presvedčením.

Fotospolupráca

Toto je jedna z najžiadanejších foriem spoluprác. Rovnako ako písanie aj fotografovanie je jednou z mojich vášní. Špecializujem sa na fotenie minimalistických fotografií, produktových fotografií, tzv. flatlays. Moju vizuálnu tvorbu vám najviac prezradí môj Instagram.

Kreatívny projekt

Myslíte si, že práca na spoločnom projekte by mohla byť prínosná pre nás oboch? Pošlite mi váš návrh s konkrétnym konceptom a môžme ísť do toho!

Našli ste v mojej ponuke niečo, čo vás oslovilo?

Neváhajte ma kontaktovať!

Malá ukážka z mojej tvorby…

5 400x250 - cooperation

Recuklujeme a tvoríme: guľôčková váza zo zaváraniny

Jeden guľôčkový nápad sme tu už raz mali, pamätáte?  Vyrábali sme z nich kuchynský podnos. Dnes si ukážeme, ako si z nich vyrobíte krásnu a jednoduchú vázičku. Na jej realizáciu budete potrebovať len 4 veci: guľôčky, drôtik, jeden starý pohár a lepiacu pištoľ....

Beige Elegant Collage Sale Instagram Post e1591190974682 400x250 - cooperation

PRED a PO: Premena izby bez výmeny nábytku

Faktom je, že každý z nás túži po harmonickom a útulnom interiéri. Ten podporujú hlavne tradičné materiály, teplé a neutrálne tóny či ladné steny. Pre odvážlivcov, kreatívcov a umelcov to však može byť trošku nuda. Všedným sa nedá nič pokaziť, ale ani spraviť diera do...

Poďme začať konverzáciu!