yH5BAEAAAAALAAAAAABAAEAAAIBRAA7 - DIY design

 

„Ako to robíš?“

Túto otázku som od okolia počúvala tak dlho, kým som sa nerozhodla moje kreácie zdieľať prostredníctvom vlastného webu.

Odpoveď je INŠPIRÁCIA. A tú ti rada poskytnem. Odteraz budeš stále v obraze, na čom práve pracujem a krok za krokom ti ukážem, ako na to. Načo zbytočne míňať peniaze na ďalšie dekorácie a vylepšenia do bytu, keď si ich dokážeš vytvoriť aj sám/sama? Vykašli sa na to, že nie si dosť kreatívny/a, že na toto nemáš čas alebo že máš obe ruky ľavé. V opačnom prípade ti zrejme nepomôžem.

MOTIVÁCIA je vždy cesta. Tá sa u mňa opäť prebudila s príchodom novej životnej etapy – zaobstaraní nového bytu. Zrazu sa mi v hlave nezadržateľne začali mihať nápady jeden za druhým. A tak som ich začala krok po kroku realizovať. Ďalším motivačným argumentom bol pre mňa „low budget“. Tá frustrujúca predstava, keď zistíš, že si si práve „dočista vypratal/a“ svoje bankové konto, aby si si mohol/la tieto „štyri steny“ dovoliť a v nich…bohapusté NIČ. Len hŕba krabíc plná handier, ďalšia hŕba krabíc a potom ešte krabice a znova krabice. Ale kam s nimi? Celé tri mesiace som žila v byte a´la „living in the box“. Bez kuchyne, bez jedálne…  Takto som si to vtedy nepredstavovala.

O osem mesiacov neskôr….

Byt je takmer hotový (hovorím takmer, pretože zariaďovať byt je projekt, ktorý nemá „deadline“). Mesiac čo mesiac pribúdali nové kúsky a bytové doplnky. Niečo kúpené, niečo darované, niečo prerobené. Naučila som sa, že vkus sa skrýva v DETAILOCH. Pretože častokrát to, čo si ešte pred hodinou chcel/a vyhodiť, sa ti ešte môže náramne hodiť. Ja mám slabosť pre „staré“ veci a rada im „dávam šancu na nový ŽIVOT„. Medzi moje obľúbené materiály patrí drevo, tehla, betón, meď či vlna. V súčasnosti je handmade„, „zero waste“, „up- a re-cykláciatotálne v kurze. Nech už vsadíš na ktorýkoľvek eko nápad, budeš nielen „eko trendy“,  no navyše sa budeš môcť pýšiť jedinečným kúskom, aký nikto nemá. Vyrob si vlastný „EYE-CATCHER„. Ty to zvládneš!

 

Tak čo? Presvedčila som ťa? Ideme na to? Bude to zábava, uvidíš.

YouTube aktivieren?

Auf dieser Seite gibt es mind. ein YouTube Video. Cookies für diese Website wurden abgelehnt. Dadurch können keine YouTube Videos mehr angezeigt werden, weil YouTube ohne Cookies und Tracking Mechanismen nicht funktioniert. Willst du YouTube dennoch freischalten?