style

Trends

Shopping? „Absolutely addicted.“ Koniec správy. No a keďže tým bolo všetko povedané, poďme spoločne objavovať horúce fashion trendy a pobaviť sa o tom, čo je práve totálne IN.

 

 

Beauty

 

Každá žena chce byť krásna a my, dámy, máme toľko možností… To nespočetné množstvo kozmetických výrobkov, že si človek ani nevie vybrať. Ja si kvôli mojej nerozhodnosti nerada vyberám, a preto neustále skúšam a objavujem nové beauty produkty. Rada sa s tebou podelím aj o tieto skúsenosti. Byť ženou je jednoducho úžasné…

 

 

Fashion

Vo všetkom, čo robím, hľadám harmóniu a nápad a výnimkou nie je ani môj šatník. Poďme sa spoločne pozrieť na to, ktoré štýly, vzory či farby sa k sebe „paradoxne“ hodia viac, ako by si človek myslel. Tak čo, ideme „mixovať“?

 

LifeStyle

Ja vždy hovorím: „Kto hľadá inšpiráciu, ten ju nájde.“ Inšpirácia je pre mňa hnacím motorom k tomu, aby som žila zmysluplný život plný kreativity a každodenných radostí. A čo ty? Hľadáš aj ty inšpiráciu? Poďme ju objavovať spoločne.

 

YouTube aktivieren?

Auf dieser Seite gibt es mind. ein YouTube Video. Cookies für diese Website wurden abgelehnt. Dadurch können keine YouTube Videos mehr angezeigt werden, weil YouTube ohne Cookies und Tracking Mechanismen nicht funktioniert. Willst du YouTube dennoch freischalten?