… nemusí to byť vždy len o parféme, kvetoch a trojchodovej romantickej večeri!

 

Samozrejme, že aj takáto valentínska klasika poteší. Bez debaty. Problém je len v tom, že sa to spoločensky vzaté očakáva. Tak schválne. Čo také ste si s partnerom v posledných rokoch na Valentína vymenili? Teda okrem telesných tekutín (predpokladám). Nechaj ma hádať. Fľašu šampanského, bonboniéru a kyticu ruží. Možno sa tam nájde aj nejaký candle light dinner. Alebo sa mýlim?

 

Teraz už zrejme vieš kam tým mierim. Milé, ale všedné. Chýba tomu istá dávka originality. A čo tak polovičku prekvapiť pre zmenu niečím novým? Vyjadri to darčekom. Si za? Výborne! Ja viem, očariť chlapa vlastnoručne vyrobeným romantickým darčekom nie je ľahká úloha, hlavne keď sa už nejaký ten rôčik poznáte. Nie je to však úplne nemožné. Tak poďme na to. Mám pre teba niekoľko originálnych inšpirácií, ktorými tvojmu partnerovi zaručene vyrazíš dych. Poznámka: WOW efekt zaručený.

 

brigitte tohm 210081 - Vyjadri to darčekom alebo inšpirácie pre zamilovaných

 

Čas na rande

Čo by povedala tvoja lepšia polovička na to, keby ste spolu začali opäť randiť? Nemyslím v deň zamilovaných, ale pravidelne! Ty rozhodneš z akého menu sa bude vyberať a tvoj drahý si vytiahne, na čo má práve chuť. Pre tvojho nič netušiaceho partnera to bude niečo ako message in the bottle vo veľkom.

Potrebujeme: zaváraninový pohár, papieriky, špagát

Postup je jednoduchý. Na drobné papieriky si napíšeme vlastné návrhy na dokonalé rande. Počet papierikov závisí od toho, koľko romantických nápadov máš v rukáve. Fantázii sa medze nekladú: ♥„Pozrieť si západ slnka vo dvojici“, ♥„Spoločne si uvariť večeru“, ♥„Ísť spolu na masáž“, ♥„Stráviť celý deň v posteli“, ♥„Spraviť si filmový večer pod dekou“, ♥„Ísť spolu na drink“… Keď máme tých 365 papierikov hotových (neboj, len žartujem), každý jeden zrolujeme, previažeme špagátom a vložíme do fľaše.

valentine1 - Vyjadri to darčekom alebo inšpirácie pre zamilovaných

valentine2 - Vyjadri to darčekom alebo inšpirácie pre zamilovaných

 

Čo na tebe milujem

Povedz svojej polovičke, prečo je to práve on, kto ťa očaril a nie Štefan od vedľa. Napíš všetky dôvody na papier a nešetri. Na štítky inej farby môžeš pokojne spísať i spomienky na spoločné chvíle, ktoré ti najviac utkveli v pamäti a na ktoré si chceš znova zaspomínať. Ja som narátala rovných 100 kartičiek a poviem ti, sama som bola prekvapená, aké to bolo jednoduché. Skús to, možno prídeš na zaujímavé zistenia. Potrebujeme len kartičky rovnakej veľkosti, ktoré potom vložíme do obálky alebo previažeme špagátom.  Rovnako však môžeš aplikovať aj vyššie uvedený postup (teda zrolovať a vložiť do fľaše).

valentine3 - Vyjadri to darčekom alebo inšpirácie pre zamilovaných

valentine4 - Vyjadri to darčekom alebo inšpirácie pre zamilovaných

 

Niekto to rád horúce

Prebuď v sebe dračicu a nafoť zopár šteklivých záberov. Toto valentínske foto-vydanie bude rozhodne TÝM, ktoré si asi nebudete prezerať  s rodinou pri nedeľnom obede. No určite TÝM, ktoré si tvoja polovička rada vždy a znova  pozrie. Pokiaľ máš pocit, že z fotenia veru nič nebude, lebo selfie zábery nespĺňajú žiadaný reprezentatívny efekt, nezúfaj. Dopraj si fotoshooting a nechaj sa nafotiť u profesionála. Ak je to na teba príliš, môžeš sa rozhodnúť pre zdržanlivejšiu verziu a fotoalbum zaplniť zábermi z vašich spoločných dovoleniek, výletov či osláv.

ian dooley 281846 - Vyjadri to darčekom alebo inšpirácie pre zamilovaných

valentine5 - Vyjadri to darčekom alebo inšpirácie pre zamilovaných

 

Láska ide cez žalúdok

Uvariť svojej drahej polovičke nejakú dobrotu je romantické gesto, ktoré ocení každý muž. Nechaj sa inšpirovať mojimi receptami a prekvap svojho miláčika chutnou večerou. O dezert sa už musíš postarať sama!

stefan johnson 124186 - Vyjadri to darčekom alebo inšpirácie pre zamilovaných

 

Bonus na záver

To však stále nie je všetko. Rozhodne si pozri aj moje darčekové vydanie, kde nájdeš zopár ďalších originálnych tipov, ktoré by sa ti mohli hodiť. Žeby kniha, pod ktorú sa podpíšeš práve TY?

 

 

Foto: Lucididit, Unsplash